Свинокомплекси

Вы тут: Головна / Свинокомплекси

Будівництво свинокомплекса ПІД КЛЮЧ

Сучасне свинарство — це одна з найбільш високорозвинених галузей тваринництва, яка має досить великий потенціал. Досвід успішних свинокомплексів показує, що найкращих результатів можна досягти тільки за умови, що проектування і будівництво свинокомплексів виконано правильно і з використанням якісного обладнання. Відповідно до думки фахівців, обладнання для свинокомплексів, яке надійно і ефективно працює, забезпечує успіх у сучасному свинарстві.

Наша компанія вже тривалий час займається постачанням сучасного енергозберігаючого обладнання, завдяки якому свинокомплекс під ключ став не тільки реальним, але і високоефективним проектом. Свинокомплекс є ряд технологічно об’єднаних споруд, які призначені здійснювати повний технологічний цикл (від відтворення тварин до їх забою і переробки м’яса).

Наші фахівці допоможуть Вам грамотно підібрати і встановити все обладнання:

Системи вентиляції свинарників — забезпечують сприятливий мікроклімат для тварин, і позбавляють їх організм стресу.

Системи годівлі для свиней — забезпечують оптимальний приріст тварин завдяки максимальній економії і швидкої подачі поживних речовин.

Опалення свинарників — автоматичне регулювання забезпечує високу якість управління мікрокліматом і сприяє максимальної продуктивності тварин.

Верстати для утримування тварин — надійне і раціональне верстатне обладнання для дорощування, відгодівлі, індивідуального утримання свиноматок, запліднення, загони для кабанів і клітки для опоросу.

Навозовидалення в свинокомплексах — використовується для усунення гною, а також для вивезення гною на поля.

Устаткування для забою і переробки — комплексні рішення для малих і великих підприємств із забою свиней під ключ, а також обладнання для переробки.

Завдяки нашій компанії, яка забезпечує постачання і установку устаткування для свиноферм, Ви зможете побудувати свинокомплекс, який буде працювати на Вас.