Гумілід РС-10

Вы тут: Головна / Гумілід РС-10

Гумілід РС-10

Добриво, створене природою!

Чому наш препарат настільки ефективний?

  • Використовується кращий торф з найвищою біологічною активністю
  • З огляду на високу біологічну активність і кращу якість нашої продукції для обробки необхідно всього 0,250 л / га на одну обробку
  • Підвищення стресостійкості
  • Екологічно чистий продукт
  • Власне виробництво
  • Від + 10% до врожайності

Вартість 1 обробки: 50 грн / га

Гумілід РС-10 це регулятор росту рослин на основі гумінових кислот для всіх видів сільськогосподарських рослин. Препарат активізує процеси росту, розвитку і стійкості рослин до захворювань і стресових факторів за рахунок імумономодуляторної дії. Застосування Гуміліда забезпечує підвищення врожайності різних сільськогосподарських культур, а також зменшення витрат засобів захисту рослин і мінеральних добрив. Родючість грунту багато в чому визначається вмістом в ній гумінових кислот, це доведено безліччю наукових досліджень протягом останніх десятиліть.

Вплив Гуміліда на рослину

Покращує схожість насіння і підвищує їх збереження. Стимулює розвиток кореневої системи і покращує її дихальну здатність. Стимулює ріст рослини, прискорюючи поділ клітин і розвиток кореневої системи. Підвищує врожайність завдяки підвищеній швидкості нарощування біомаси та збільшенню маси плодів. Підвищує природну стійкість рослин до захворювань і пестицидів. Покращує споживання азоту рослинами.

Підвищує якість врожаю.

Така дія Гуміліда обумовлено в першу чергу високим рівнем вмісту кисню в препараті, його високу водоутримуючу здатність, а також здатність зв’язувати нерозчинні іони металів, їх оксиди і гідроксиди, і послідовно вивільняти їх у міру зростання рослини. Прискорене зростання рослини, підвищення врожайності і якості врожаю прямо впливає на економічні показники діяльності господарства.

Прискорюється ріст і розвиток рослини

Підвищується посухостійкість рослин, що знижує ризик втрати врожаю. Підвищується вміст у зерні сирого протеїну і клейковини.

Збільшується маса зерен.

Поліпшуються біологічні характеристики грунту. Знаходяться в грунті радіонукліди, токсичні речовини і важкі метали зв’язуються в нерозчинні і не засвоювані рослинами сполуки. Поліпшується рухливість фосфору ґрунту, що сприяє значному збільшенню загального і білкового азоту.

Ціна: 200 грн / Гектар на рік